:: NjuSy 
 
:: Czwartek, 19.01.2006r.   [V4 dot2]
Kolejne zmiany. Znów kompletnie przeprogramowałem mechanizm menu. Tym razem działa we wszystkich przeglądarkach tak, jak na początku w IE.

Zaskoczyło mnie działanie mojej ulubionej przeglądarki. Gdy wszystko napisałem, poprawnie wyświetlała Opera i Firefox, a do IE musiałem dodać drobną korektę.


:: Środa, 18.01.2006r.   [V4 dot1]
Zmieniłem trochę sposób wyświetlania menu. Teraz działa również w Firefoxie. Niestety trzeba najechać na link by się podświetliło. Wcześniej działało jako szerokie przyciski.


:: Środa, 11.01.2006r.   [V4 final]
Wreszcie uzupełniłem podstronę mySelf. Raczej nie przewiduję żadnych dodatków. Jest też nowa skórka do Winampa. Do ściągnięcia w komplecie z tapetą, do której została zrobiona.


:: Niedziela, 8.01.2006r.   [V4 final]
Ponieważ JavaScript i CSS były w planach bardzo futurystycznych, to w ogóle usunąłem je z tej strony. Może kiedyś do nich wrócę.

W końcu znalazłem malutki serwerek, więc wreszcie jest w sieci większość tego, co ma być. Dział fOtO już nie wszedł. Za to dodałem listę okruchów, bo zrezygnowałem z innej strony.


:: Środa, 9.02.2005r.   [V4 beta3]
Drobne poprawki w przyciskach do zmiany kolorystyki - powinny być teraz jednakowe w różnych przeglądarkach. Dodatkowo nieco zmienione tło pod sznurkami w menu. Również usprawnieniu uległ JavaScript (daty).

Muzyczne wsparcie:


:: Czwartek, 13.01.2005r.   [V4 beta2]
Poprawiony mały błąd w wyświetlaniu styli (i wciąż nie wiem jakim prawem on tam był, ale z lenistwa nie chce mi się teraz tego sprawdzać). Dodałem dwa nowe kolorki. Negatywy poprzednich. Chyba lepiej współgrają z nocą. Do wyboru są:

:: Środa, 12.01.2005r.   [V4 beta1]
Zajęty szukaniem pracy dopiero dziś znalazłem chwilę na zastanowienie się nad skryptem do zmiany styli. Ba... nawet go napisałem. Jak pozytywnie wypadną testy w sieci, nowy szablon będzie już gotowy. Później tylko uaktualnienia materiałów...


:: Środa, 22.12.2004r.   [V4 alfa4]
Uzupełniłem materiały w dokumentach: artwOrkS, SkiNy, Szkice, tapety. Zautomatyzowałem wyświetlanie daty ostatniej modyfikacji, przy okazji zoptymalizowałem stronę do pracy z Operą. O dziwo wymagała tylko jednej małej korekty!!! Oczywiście znów style... ale trzeba przyznać, że Opera to już naprawdę porządna przeglądarka.


:: Poniedziałek, 20.12.2004r.   [V4 alfa3]
Wiele drobnych zmian kosmetycznych, nowe nazwy kategorii (bzdurki - bzduras, publikacje - doxyz, stuff - grafix, linki - sznurez), dodany artykuł o kultowej grze UGH! (w trakcie edycji), dodane również nowe pozycje w dziale grafix, jednak nie uzupełnione.


:: Środa, 15.12.2004r.   [V4 alfa1]
Kolejny apdejt, znów trochę zmian w zawartości, niestety tylko offline. Gotowe nowe działy: tapety oraz skiny.

Jak zwykle najbardziej aktualną moją stroną jest blog, który zmienił nazwę z misiuuuu.blog na differently.tk.

Kolorystyka zmieniona. Jest bardziej poważna, zimowa. Przeszła przez negatyw, sepię i jeszcze jeden negatyw... i takie coś zostało :)
Jednocześnie mam zamiar dać możliwość wyboru kolorystyki.


- - - - - - -


::  tO dO [tempOrary NOteS
+ fOtO
+ dokończyć argh! ugh! heh ;P

::  plaNy bardzO futuryStyczNe 
+ od nowa magiczNe Style
+ javaScript part I


- - - - - - -


:: hiStOry